Ładowanie Konfiguracji Stylów. Proszę czekać...

CAPBTlogoB4mini      Beata Leszczyńska ¦ Piotr Leszczyński

Beata Leszczyńska jest praktykującym behawiorystą zwierzęcym COAPE i ekspertem w zakresie terapii zachowań zwierząt towarzyszących. Od wielu lat współpracuje z COAPE Polska, gdzie jest wykładowcą na Kursie Dyplomowym, po skończeniu którego otrzymuje się uprawnienia do wykonywania zawodu behawiorysty. Jest biegłą sądową z zakresu zachowania zwierząt towarzyszących i prezesem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. Od kilku lat pracuje jako ekspert z zakresu zachowania kotów dla portalu www.koty.pl i tłumaczy teksty z języka angielskiego z zakresu medycyny behawioralnej.Występuje jeko prelegentka na wielu konferencjach poświęconych zachowaniu zwierząt.

Piotr Leszczyński jest behawiorystą COAPE i wykładowcą na Kursie Dyplomowym COAPE nadającym uprawnienia do wykonywania zawodu behawiorysty. Autor wielu artykułów i tłumaczeń z języka angielskiego z zakresu zachowania zwierząt i medycyny behawioralnej. Prowadzi również działalność wydawniczą pod szyldem Wydawnictwo COAPE Polska.Należy do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. W 2009 r. ukończył kurs I i II stopnia terapii Bacha w ramach Miedzynarodowego Programu Edukacyjnego Bacha (BIEP).

 piotr.jpg - 79.15 kb              

Specjalizujemy się w terapii zachowań niepożądanych psów i kotów. Przede wszystkim przedmiotem naszych zainteresowań są zachowania agresywne i destrukcyjne, stres separacyjny i wszelkiego rodzaju lęki, fobie i natręctwa występujące wśród psów i kotów. Zajmujemy się również tłumaczeniami specjalistycznych tekstów z języka angielskiego dotyczących zachowania psów i kotów. Nieustannie kształcimy się biorąc udział w licznych seminariach i konferencjach w Polsce i za granicą. 


WSPÓŁPRACUJEMY Z

 

Ela Wojciechowska jestem dyplomowanym behawiorystą COAPE, instruktorem szkolenia psów oraz instruktorem i sędzią nosework. Należę do Stowarzyszenia Behawiorystów COAPE. Prowadzę konsultacje behawioralne w Tychach i na terenie Śląska. Zajmuję się terapią zwierząt towarzyszących, głównie psów i kotów. Prowadzę indywidualne zajęcia z nosework`u oraz nauki podstawowych zachowań. Pracuję w oparciu o badania naukowe i wykorzystuję jedynie metody przyjazne zwierzętom. Każdy plan terapii opracowuję uwzględniając indywidualne potrzeby psa i Opiekuna. Stale dokształcam się na licznych warsztatach, kursach i seminariach prowadzonych przez uznanych specjalistów w swoich dziedzinach.

Zapraszam do współpracy.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 501 149 883

http://behawioryscicoape.pl/behawiorysci/319

https://www.facebook.com/truflaterapie/


 

Magdalena Michałek dyplomowany behawiorysta zwierzęcy COAPE i magister psychologii. Kurs dyplomowy "Advanced Diploma in Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training" w Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) ukończyłam w 2018 roku uzyskując najwyższą ocenę A+. Po uzyskaniu dyplomu wstąpiłam do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. 1 lipca 2010 roku uzyskałam tytuł magistra broniąc pracy pt.„Czynniki różnicujące sytuacyjną ocenę stresu na przykładzie właścicieli psów”. Od 2010 roku pracuję zawodowo jako psycholog dziecięcy w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2007 roku jestem wolontariuszem w Schronisku dla Zwierząt TOZ „FAUNA” w Rudzie Śląskiej. W maju 2016 roku właśnie w tym schronisku odnalazłam moją psią miłość - Pieska Manu, z którym trenujemy sztuczki. W czerwcu 2019 roku dołączył do nas BB - piesek rasy kooikerhondje. Pasjonuję się psią fotografią i pracą z psem podczas sesji zdjęciowych.

Zapraszam do współpracy.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 664 176 362

http://behawioryscicoape.pl/behawiorysci/322

https://www.facebook.com/piesekmanu/

 

 

Olga Mularczyk-Cajler Jestem mgr inż. zootechniki - absolwentką Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w specjalności Hodowla zwierząt. Dyplom obroniłam w 2002 roku. Pierwsze lata po studiach byłam związana zawodowo z hodowlą i użytkowaniem koni. W 2019 roku uzyskałam dyplom behawiorysty zwierząt COAPE. Jestem członkinią Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, z przyjemnością też biorę udział w szerzeniu rzetelnej wiedzy o kotach jako tutor kursu e-learning’owego COAPE "Think Cat – wiedza o zachowaniu się kotów”. Działam w wolontariacie sosnowieckiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami Nadzieja Na Dom, w roli Inspektora ds. Ochrony Zwierząt. W 2020 roku uruchomiłam działalność firmy Pet Wellness Place, gdzie realizuję swoje pasje jako groomer i behawiorysta zwierząt towarzyszących. Firmę tę założyłam z myślą o dostarczaniu zwierzętom towarzyszącym komfortu psychicznego i fizycznego w różnych stresujących, nowych, niekomfortowych dla nich sytuacjach oraz edukowaniu opiekunów zwierząt w tym zakresie. Jestem groomerem z wiedzą behawiorysty, co oznacza, że psy i koty korzystające u mnie z usług pielęgnacyjnych są traktowane z szacunkiem i empatią, a zabiegi są realizowane tak, aby jak bardziej zminimalizować stres czy lęk.

Prywatnie jestem opiekunką kota Valentino w typie norweskiego leśnego i suczki Luny w typie JRT, z którą pracujemy nad likwidacją jej lęków będących skutkiem jej trudnej przeszłości.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebok.com/pet.wellness.place/

telefon: +48 600 383 974

 FOTO_LUNA_W_SALONIE.jpg