Ładowanie Konfiguracji Stylów. Proszę czekać...

CAPBTlogoB4mini      Beata Leszczyńska ¦ Piotr Leszczyński

Plakaty

Oznaki lęku u psa. Mowa ciała. Dr Sophia Yin to znana amerykańska behawiorystka i lekarz weterynarii. W swojej pracy szczególną uwagę przykłada do mowy ciała zwierząt i komunikacji człowiek - zwierzę. Za jej zgodą publikujemy plakaty, które są doskonałym narzędziem edukacyjnym nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich zainteresowanych. 

POWIĘKSZ 

Plakat ilustruje zachowania między ludźmi i porównuje je do relacji zwierzę - człowiek. Dowiemy się z niego, czego należy absolutnie unikać i czego nie wolno nigdy robić, kiedy dziecko ma bezpośredni kontakt z psem. Najważniejszy jest zawsze nadzór osób dorosłych. Dziecko nigdy nie powinno pozostawać sam na sam ze zwierzęciem.

POWIĘKSZ

 

Plakat ilustruje sposób, w jaki dzieci powinny postępować w kontaktach z psem. Dowiemy się z niego na co należy zwracać szczególną uwagę, jak prawidłowo bawić się z psem i o czym należy pamiętać. 

POWIĘKSZ

Za zgodą ASPCA możemy zaprezentować ulotkę, w której pokazano w bardzo przystępnej formie kilka podstawowych postaw ciała, jakie prezentują psy w różnych stanach emocjonalnych. Warto się z nimi zapoznać żeby wiedzieć, jakie informacje przekazują nam psy za pomocą języka ciała i na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę.

STRONA 1        STRONA 2        STRONA 3         STRONA 4